Zbog bezbednosti građana posečeni bor i tri breze kod autobuske stanice (VIDEO)

Screenshot

Jedan bor i tri breze kod solitera na Autobuskoj stanici jutros su uklonjeni, nakon što je, kako se navodi u mišljenju Gradskog odeljenja za zaštitu životne sredine, utvrđeno da predstavljaju potencijalnu opasnost za građane i imovinu.

Prema navodima iz dokumenta, prilikom obilaska terena utvrđeno je da su stabla biološki mrtva, odnosno potpuno sasušena, zbog čega je preporučeno njihovo hitno uklanjanje.

U mišljenju se dalje navodi da je procena nadležnih da ovakva stabla mogu predstavljati rizik za prolaznike, kao i za pokretnu i nepokretnu imovinu, uz preporuku da se na njihovom mestu zasade nova stabla.

Facebook
Twitter
LinkedIn
X
WhatsApp
Telegram
Email
Print

A1TV - Društvene mreže

Najčitanije ove nedelje

Prijavite se na listu za vesti

Budite među prvima informisani o događajima u vašem gradu,u regionu