U poslednja 24 časa od posledica korona virusa preminule su tri osobe, dve iz Novog Pazara i jedna iz Sjenice, izjavio je danas na konferenciji za novinare koordinator bolnice Mirsad Đerlek.
Povezane vesti:
- Dom zdravlja u Novom Pazaru menja radno vreme, šta se tačno menja? (VIDEO)
- Đerlek u Skupštini: SPP protiv izvoza oružja Izraelu (VIDEO)
- Solidarnost u srcu Novog Pazara: Na Svetski dan borbe protiv siromaštva – pomoć jača od reči (VIDEO)
- Alarmantni podaci iz ankete A1 iz Novog Pazara: Svaka treća osoba se kockala, svaka šesta i…
- Edin Đerlek se oglasio nakon razrešenja u SPP-u
- Centar Sjenice pod smećem: blokada deponije ostavila grad u haosu (VIDEO)




