Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek kaže da se nadljudskim naporima obezbeđuju dodatna mesta u bolnicama za obolele od korona virusa. Zaraženo je 3.107 lekara i medicinskih sestara, od kojih je 76 u bolnicama, navodi
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je da je epidemiološka situacija u Srbiji teška, ali "zdravstveni sistem ima još kapaciteta i u bolnicama i ljudskih resursa". Govoreći o vakcinaciji protiv koronavirusa, on je
Državni sekretar Ministarstva zdravlja Mirsad Đerlek izjavio je danas da je pogoršanje epidemiološke situacije iz dana u dan signal da treba reagovati i doneti nove mere za suzbijanje širenja korona virusa jer je, kaže, očigledno
Ermin Đerlek sin Mirsada Đerleka dolazi na mesto pomoćnika gradonačelnika zadužen za oblasti zaštite životne sredine, saznaje A1. Predsednik Sandžačke narodne partije Mirsad Đerlek potvrdio je ovu informaciju za naš portal. "Tačno je da će