Sandžački odbor za zaštitiu ljudskih prava i sloboda koji sprovodi akcioni plan a tiče se unapredjenja položaja najugroženijih kategorija stanovnistva tokom i nakon pandemije korona virusa, organizovao je tribinu na kojoj je bilo reči o tome koliko je do sada urađeno na poboljšanju polozaja one kategorije stanovnista koja je pretrpela najvece posledice pandemije kovida 19.
Povezane vesti:
- Alarmantni podaci iz ankete A1 iz Novog Pazara: Svaka treća osoba se kockala, svaka šesta i…
- Međunarodni dan studenata: Mladi u Novom Pazaru o pravima, protestima i budućnosti
- Francesca Albanese: „Izrael mora biti zaustavljen, preti šira eskalacija sukoba“ (VIDEO)
- Civilni sektor traži povlačenje odluke o otkazu profesoru Abdagiću
- DS u Novom Pazaru: „Državni univerzitet je na udaru antidržavnog režima“
- Forum 10 dodelio Interkulturalnu povelju „Kula motrilja“ četvoro laureata




