Sandžački odbor za zaštitiu ljudskih prava i sloboda koji sprovodi akcioni plan a tiče se unapredjenja položaja najugroženijih kategorija stanovnistva tokom i nakon pandemije korona virusa, organizovao je tribinu na kojoj je bilo reči o