Novi Pazar proglašen najboljom gradskom upravom u Srbiji

Grad Novi Pazar dobio je priznanje Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave Republike Srbije za najbolju gradsku upravu u zemlji, povodom 23. juna – Dana državnih službenika.

Priznanje je uručeno za, kako se navodi u obrazloženju, „izuzetan doprinos zaposlenih izgradnji efikasne, profesionalne i ka građanima usmerene uprave“.

Priznanje je potpisala ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović, a dodeljeno je u Beogradu 22. juna 2026. godine, u okviru obeležavanja Dana državnih službenika.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
X
WhatsApp
Telegram
Email
Print

A1TV - Društvene mreže

Najčitanije ove nedelje

Prijavite se na listu za vesti

Budite među prvima informisani o događajima u vašem gradu,u regionu