Grad Novi Pazar dobio je priznanje Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave Republike Srbije za najbolju gradsku upravu u zemlji, povodom 23. juna – Dana državnih službenika.
Priznanje je uručeno za, kako se navodi u obrazloženju, „izuzetan doprinos zaposlenih izgradnji efikasne, profesionalne i ka građanima usmerene uprave“.

Priznanje je potpisala ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović, a dodeljeno je u Beogradu 22. juna 2026. godine, u okviru obeležavanja Dana državnih službenika.

Povezane vesti:
- Enes Radetinac prvi dobitnik UNS-ove nagrade „Milorad Doderović“
- Vlada Srbije 1. novembar proglasila Danom Žalosti
- Novi Pazar dobitnik nagrade za odgovornost i vladavinu prava: „Građani se pitaju“ kao primer…
- Načelnik policije: Povoljna bezbednosna situacija u Novom Pazaru, Sjenici i Tutinu (VIDEO)
- Praksa u Beogradu uz podršku OEBS-a: Prilika za mlade sa juga i jugozapada Srbije
- Gradska uprava Novog Pazara: Samo nama obustavljeni transferi, zaposleni čekaju zarade



