Ukoliko u najkraćem roku ne budu uplaćeni doprinosi i overene zdravstvene knjižice, zaposleni u JKP „Gradska čistoća“ poručuju da će biti primorani na obustavu rada, koja bi mogla uslediti u ponedeljak ili utorak.
Kako ističu, u prethodnom periodu su se obraćali nadležnima u opštini, ali odgovora nije bilo, niti se, kako tvrde, danas iko pojavio niti oglasio povodom njihovih zahteva.
„Ukoliko nam ne budu overene knjižice i uplaćeni doprinosi za plaćanje, mi ćemo po redosledu utvrditi naredne korake. S obzirom na to da su bili praznici, ukoliko ne dođe do isplate i overe, donećemo odluku o obustavi rada“, izjavio je Dalibor Vučićević, predsednik sindikata JKP „Gradska čistoća“.
Radnici poručuju da očekuju hitno rešavanje problema kako bi se izbegla potpuna blokada rada preduzeća.
Autor
Povezane vesti:
- Alarmantni podaci iz ankete A1 iz Novog Pazara: Svaka treća osoba se kockala, svaka šesta i…
- Gradska uprava Novog Pazara: Samo nama obustavljeni transferi, zaposleni čekaju zarade
- Dok se meštani suočavaju sa velikim problemima nadležni ih ignorišu i ćute (VIDEO)
- Da li je vrtić u Novom Pazaru najskuplji u Srbiji?
- Novopazarski advokati obustavili rad na tri dana (VIDEO)
- Direktor „Čistoće“: Deponiju Golo Brdo moramo odblokirati (VIDEO)



