Iz Novog Pazara 23 autobusa krenula na skup “Srbija, jedna porodica” (VIDEO)

Iz Novog Pazara danas su ka Beogradu krenula 23 autobusa sa građanima koji će prisustvovati skupu pod nazivom „Srbija, jedna porodica“, koji se održava ispred Doma Narodne skupštine.

Autobusi su iz Novog Pazara krenuli u prepodnevnim časovima, a među putnicima su građani koji su odlučili da prisustvuju skupu u Beogradu.

Na skupu je najavljeno obraćanje predsednika Srbije, kao i prateći program. Kako navode, organizatori očekuju dolazak učesnika iz više gradova i opština širom Srbije.

Facebook
Twitter
LinkedIn
X
WhatsApp
Telegram
Email
Print

A1TV - Društvene mreže

Najčitanije ove nedelje

Prijavite se na listu za vesti

Budite među prvima informisani o događajima u vašem gradu,u regionu