Novopazarska policija uhapsila je F.B. (67) iz ovog grada zbog sumnje da je pretio predsedniku Osnovnog suda Edinu Hodžiću, potvrđeno je za Sto plus radio.
On je u komentaru na Fejsbuku, uz psovku, uputio pretnje Hodžiću napisavši da “razmišlja da ga izlomi bejzbol palicom”.
Zbog sumnje da je počinio krivično delo ugrožavanje sigurnosti, po nalogu nadležnog tužilaštva, F.B. je određeno zadržavanje do 48 sati.
Kako Radio sto plus prenosi, F.B. je prošle godine pretio Hodžiću zbog čega ga je Osnovni sud u Raški nepravosnažno osudio na šest meseci zatvora.
On je tada predsedniku Osnovnog suda u Novom Pazaru poručio “da spremi ćefine (platno u koje se uvijaju pokojnici) za svoju decu”.
Povezane vesti:
- Novopazarska policija: Nije bilo pritužbi na postupanje policije, obdukcija će utvrditi uzrok smrti
- Osuđeni roditelji maloletnog K. K.: Otac na 14 godina i 6 meseci, majka na 2 godine i 11…
- Kako je A1 juče objavio, Hamza i Nikola danas su pušteni na slobodu (FOTO)
- Viši sud: Veljku Rakoviću ukinuto zadržavanje zbog nedostatka dokaza
- Viši sud u Novom Pazaru osudio Ahmedina P. na 14 godina zatvora zbog ubistva Esme T. iz Tutina
- Potvrđena optužnica protiv Gorana Vesića, Jelene Tanasković i još četvoro okrivljenih:…




