U Novopzarskoj Opštoj bonici preminula su još dva pacijenta od posledica izazvanih korona virusom, jedan iz ovog grada i jedan iz Tutina, saopštio je danas Štab za vanredne situacije.
Trenutno je u toj zdrastvenoj ustanovi primljeno još 39 novozaraženih pacijenta, pa je ukupan broj hospitalizovanih 149 , pet na respiratorima i jedna na kiseoničkoj potpori.
U Kovid ambulanti Doma zdravlja juče je bilo 294 pregleda, od kojih se lekarima prvi put javilo 156 osoba si simptomima koje izaziva korona virus.
Od 122 brza antigenska testa iz brisa nosa 69 je bilo pozitivno.
Povezane vesti:
- Alarmantni podaci iz ankete A1 iz Novog Pazara: Svaka treća osoba se kockala, svaka šesta i…
- Belić: Požar na deponiji pod kontrolom, ali apelujemo na građane da ne pale rastinje
- Medicinska škola „Dva heroja“ dobila stomatološku ambulantu: Besplatni pregledi i edukacija…
- Preminula još jedna povređena osoba, četiri žrtve nesreće na putu Novi Pazar – Raška
- POŽAR I PUCNJAVA ISPRED SKUPŠTINE SRBIJE: UHAPŠEN JEDAN MUŠKARAC, JEDAN POVREĐEN (VIDEO)
- Opština Sjenica podnela krivičnu prijavu protiv načelnika PU Novi Pazar zbog situacije na Goveđaku