Dečak (4) iz Novog Pazara poginuo je danas kada ga je u Kovačevu udario automobil kojim je upravljao V.M. iz tog sela, nezvanično saznaje „Blic“.
Prema nepotvrđenim informacijama, do tragedije je došlo oko 16 časova, kada je mališan tokom igre istrčao iz dvorišta na ulicu, posle čega je na njega naleteo automobil.
Dečak je teško povređen i hitno je transportovan do Opšte bolnice u Novom Pazaru gde je podlegao povredama.
Policija je izvršila uviđaj, a vozaču je određeno zadržavanje do 48 sati zbog sumnje da je počinio teško delo protiv bezbednosti saobraćaja.
Prema nezvaničnim informacijama, mališan je imao brata blizanca.
izvor: Blic.rs
Povezane vesti:
- Završen komemorativni skup u Novom Sadu: Lampioni u znak sećanja i poruka „Vidimo se sutra” (VIDEO)
- LOKALNI IZBORI U SRBIJI: Građani glasaju u 10 lokalnih samouprava, incidente obeležile…
- Tužilaštvo: Policijski službenik osumnjičen za nesreću u kojoj je stradao 15-godišnjak na Goliji
- Podignuta optužnica protiv vozača koji je udario maloletnika u Muru
- Novopazarska policija: Nije bilo pritužbi na postupanje policije, obdukcija će utvrditi uzrok smrti
- Leković: Ako se situacija ne reši bićemo prinuđeni da izađemo na plenum i izglasamo drugu…




