Plojović: „Od ponedeljka prvi radni sastanak, krećemo da sprovodima ono što smo se dogovorili” (VIDEO)

Nakon potpisivanja Deklaracije o jedinstvu Islamske zajednice, aktivnosti na njenoj primeni trebalo bi da počnu od ponedeljka. Predstavnici Islamske zajednice navode da će narednih dana uslediti pripreme i dogovor oko konkretnih koraka koji treba da budu sprovedeni na terenu.

Laki Ley

Od ponedeljka krećemo sa pripremama i konkretnim aktivnostima kako bi ono što je danas dogovoreno moglo da se sprovede i na terenu” rekao je Rešad Plojović, potpredsednik Mešihata.

Ovo je važan početak i od ponedeljka krećemo u realizaciju dogovorenog, sa ciljem da se ono što je potpisano pretoči u konkretno delovanje”, dodaje Muhamed ef. Demirović.

Potpisivanje Deklaracije predstavlja prvi korak ka konkretnom sprovođenju dogovora, dok bi naredni period trebalo da pokaže na koji način će se usvojeni principi primeniti u praksi i doprineti jedinstvenom delovanju Islamske zajednice.

Facebook
Twitter
LinkedIn
X
WhatsApp
Telegram
Email
Print

Prijavite se na listu za vesti

Budite među prvima informisani o događajima u vašem gradu,u regionu