Epidemiolog Predrag Kon ocenio je da je epidemija koronavirusa u Srbiji postala poligon za političke obračune, pa se zato ni protivepidemiološke mere ne poštuju. „Ogroman broj građana je politički opredeljen, zato je ovakva situacija sa
Ministar finansija Siniša Mali potvrdio je danas da će svim penzionerima 22. septembra biti isplaćeno i 50 evra državne pomoći. Svi građani će dobiti u novembru još 30 evra državne pomoći i u decembru još
Proteklog dana u Novopazarskoj Opštoj bolnici preminule su još četiri osobe, tri iz ovog grada i jedna iz Tutina od posledica izazvanih korona virusom, saopštio je danas iz lokalnog Štaba za vanredne situacije. Broj novih
Psiholog Marija Tiosavljević za A1 kaže da je u poslednje vreme povećan broj korisnika koji traže njihovu pomoć. Ona dodaje da klijenti najčešće traže razgovor sa njima kako da pobede ankcioznost, strah i zatvaranje u
Novopazarac Dženan Crnčanin svojim crtežom ostavio je u čudu sve fanove Jelene Karleše, koji su njen lik i telo prenosili na svojoj koži tetovažom. On dodaje, da pored pop dive oduševio je još mnoge poznate
Naredba Štaba za vanredne situacije Novog Pazara stupila je na snagu danas, kojom se zabranjuju žurke u kafićima, skupovi i organizovanje porodičnih veselja u ugostiteljskim objektima, hotelima i svečanim salama. Naredba će važiti do poboljšanja
Pred Višim sudom u Novom Pazaru ove nedelje počeće suđenja osobama koje su učestvovale u pucnjavama tokom decembra prošle godine zbog čega je Žandarmerija skoro dva meseca bila raspoređena u ovom gradu, saznaje radio Sto
Epidemiolog i član vladinog Kriznog štaba za suzbijanje kovida Branislav Tiodorović smatra da će se porast broja novoregistrovanih slučajeva koronavirusa stabilizovati za dve nedelje, ali pod uslovom da građani shvate značaj vakcinacije i poštovanja mera.
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će se na sednici Kriznog štaba razgovarati o epidemijskoj situaciji, istakavši da je u ovom trenutku najvažnije da se škola nastavi. Ona je za TV Pink rekla
U poslednja 24 sata u novopazarskoj Opštoj bolnici preminula su dva pacijenta iz ovog grada, od posledica izazvanih korona virusom, saopštio je danas lokalni Štab za vanredne situacije. Hospitalizovano je 12 osoba, a na kućno