Dosadašnji predsednik Sandžačke narodne partije Mirsad Đerlek izjavio je danas na konferenciji za novinare da napušta politiku. On je istakao da se povlači iz Sandžačke narodne partije, ali i kao pomoćnik ministra Rasima Ljajića.
Svoje razloge za napuštanje politike navodi loša politička kilma u Sandžaku, ali i zbog porodičnih problema.
Mirsad Đerek naveo je da će se u budućnosti baviti svojom profesijom, kao lekar u Opštoj bolnici u Novom Pazaru.
Predstavnici Glavnog odbora Sandžačke narodne partije istakli su danas da će stranka nastaviti sa radom i da će se uskoro izabrati novo rukovodstvo
U videu pogledajte koje razloge je Mirsad Đerlek naveo za napuštanje politike.
Povezane vesti:
- Ljajić: Pokušaj da se događaji u Pazaru predstave kao međunacionalni sukob je providan i neosnovan
- Uskoro formiranje odbora Demokratske stranke u Novom Pazaru (VIDEO)
- Vučić: Ekstremisti koriste studente u blokadi, uhapšena četiri lica u Novom Pazaru
- SDP: “Željni lajkova, tridesetak ljudi drži kao taoce desetine hiljada građana” (VIDEO)
- Smenjena direktorka vrtića u Sjenici: „Razrešena sam jer sam javno podržala studente“ (VIDEO)
- SPP: SNS ne poštuje koalicione dogovore, Ministarstvu pomirenja blokirana sredstva od oko…




