Direktor Opšte Bolnice u Novom Pazaru Meho Mahmutović hitno je prebačen za Beograd zbog pogoršanja njegovog zdravstvenog stanja, potvrđeno je za A1 u Sandžačkoj demokratskoj partiji.
Za sada se ne znaju detaljnije informacije, osim da je odvezen u teškom stanju.
Uskoro opširnije.
Povezane vesti:
- Sastanak DUNP-a i Opšte bolnice Novi Pazar o akreditaciji novih studijskih programa iz…
- U saobraćajnoj nesreći u Sjenici poginule majka i dvanaestogodišnja ćerka
- Jedan požar, dve krize: Meštani traže rešenje, grad traži izlaz (VIDEO)
- Dve osobe teško povređene u sudaru motora i autobusa u Novom Pazaru (VIDEO)
- Dom zdravlja u Novom Pazaru menja radno vreme, šta se tačno menja? (VIDEO)
- Majka privedenog Veljka: „Imao je poziv za drugi predmet, sumnjamo da je hapšenje taktički…