Novopazarska policija uhapsila je dvojicu građana ovog grada zbog toga što su u toku noći, kako se pretpostavlja, naneli veliku materijalnu štetu vozilima koja su bila parkirana u centru grada. Prizor koji su jutros zatekli uznemirio je građane, a ovaj čin su okarakterisali kao vandalizam.
Povezane vesti:
- Alarmantni podaci iz ankete A1 iz Novog Pazara: Svaka treća osoba se kockala, svaka šesta i…
- Turistički zanemarena područja Novog Pazara i Sandžaka: Skriveni dragulji koji čekaju da zasijaju
- SDP: “Željni lajkova, tridesetak ljudi drži kao taoce desetine hiljada građana” (VIDEO)
- Tiha snaga zdravstvenog sistema Novog Pazara: snaga, empatija i posvećenost medicinskih sestara
- Francesca Albanese: „Izrael mora biti zaustavljen, preti šira eskalacija sukoba“ (VIDEO)
- Građani: Privođenje Nikole i Hamze je poruka da ućutimo (VIDEO)