Opština Sjenica je tri meseca bez Štaba za vanredne situacije zbog političkih previranja. U Vestima A1 o tom problemu govorili su direktor Doma zdravlja u Sjenici Altan Hamidović i predsednik opštine Sjenica Munib Mujagić.
Povezane vesti:
- Opština Sjenica podnela krivičnu prijavu protiv načelnika PU Novi Pazar zbog situacije na Goveđaku
- Novopazarac Mehmed Hamidović govori o trenutnoj situaciji na Bliskom istoku( VIDEO)
- Predsednica Sjenice prihvatila poziv gradonačelnika Novog Pazara, ali sastanak predložila u Sjenici
- Tužbe, blokade i optužbe: Zašto je Goveđak i dalje tačka sukoba u Sjenici? (VIDEO)
- KRIZA NA PEŠTERSKOJ VISORAVNI:"Bez vode, ovde nema života" (VIDEO)
- Predsednica Sjenice: „U koordinaciji sa više opština postignut dogovor o privremenom…