Perić: Neophodno je da SRS bude deo Vlade, jer je potreban nacionalni element

/ Izbori 2022 / Perić: Neophodno je da SRS bude deo Vlade, jer je potreban nacionalni element

Član predsedničkog kolegijuma Srpske radikalne stranke Sreto Perić izjavio je da je „neophodno“ da SRS bude u sledećem sastavu Vlade, jer Vlada Srbije mora da ima izražen nacionalni element.

„Na listi SRS iz Loznice, Ljubovije, Malog Zvornika i Krupnja nalazi se osam kandidata za narodne poslanike, a ista situacija je i u Šapcu, Vladimircima, Koceljevi i Bogatiću, gde ima devet kandidata“, rekao je Perić u Loznici.

On je dodao da će SRS posebnu pažnju posvetiti eksploataciji litijuma i raskidanju ugovora sa firmom Rio Tinto.

Kada je reč o situaciji u Ukrajini, Perić je rekao da se SRS operedila za saradnju sa Rusijom, Kinom i Belorusijom i da se nada da će Rusija „uspešno izaći na kraj“ sa NATO, Sjedinjenim Američkim Državama i Evropskom unijom.

SRS u okviru predizborne kampanje delila je u Loznici knjige lidera te stranke Vojislava Šešelja.

Izvor: N1

Autor

Facebook
Twitter
LinkedIn
X
WhatsApp
Telegram
Email
Print

A1TV - Društvene mreže

Najčitanije ove nedelje

Prijavite se na listu za vesti

Budite među prvima informisani o događajima u vašem gradu,u regionu