Novopazarska policija je brzom i efikasnom akcijom identifikovala i uhapsila dvojicu učesnika tuče koja je danas osvanula na društvenim mrežama. Uhapšeni su A. K. (1998) i A. K. (1999), obojica iz ovog grada, zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo zlostavljanje i mučenje.
Prema sumnjama, A. K. (1998) je danas u Dubrovačkoj ulici zadavao više udaraca rukama i nogama četrdesetpetogodišnjem sugrađaninu, ciljajući glavu i telo žrtve, dok je njegov brat A. K. sve to snimao telefonom.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu u Novom Pazaru.
Autor
Post Views: 402
Povezane vesti:
- LOKALNI IZBORI U SRBIJI: Građani glasaju u 10 lokalnih samouprava, incidente obeležile…
- Policija: Poljak povređen, uhapšena dvojica Novopazaraca (VIDEO)
- Novopazarska policija: Nije bilo pritužbi na postupanje policije, obdukcija će utvrditi uzrok smrti
- UHAPŠENA DVOJICA NOVOPAZARACA ZBOG RAZBOJNIŠTVA: PRIVEDENI M. Š. (1983) I E. T. (1988)
- Policija i tužilaštvo u Novom Pazaru sprečili likvidaciju Novopazarca
- Nakon utakmice u Novom Pazaru uhapšene tri osobe, povređeni policajci i oštećeni autobusi