Aston Villa deklasirala Liverpul

Aston Villa je danas na domaćem terenu pobedila Liverpul neverovatnim razultatom 7-2.

Jedini strelac ekipe Jurgen Klopa bio je Mohamed Salah koji je postigao oba gola za ekipu Liverpula u 33′ i 60′ minutu igre, dok su strelci ekipe Aston Ville bili; Ollie Watkins sa postignutim hat-trickom u 4′,22′ i 39′ minutu, Jack Grealish sa dva gola u 66′ i 75′ minutu, i Ros Barkley 55′ i John McGinn u 35′ minutu sa po jednim golom za ekipu Aston Ville.

Ekipa Aston Ville imala je 18 šuteva na gol ekipe Liverpula od toga 11 u okvir gola,dok je ekipa Liverpula imala 14 šuteva od čega 8 u okvir gola protivničke ekipe.

Ekipa Liverpula je imala tokom cele igre veći posed lopte ali to nije sprečilo ekipu Aston Ville da dođe do pobede na svom terenu.

Aston Villa je trenutno na 2. mestu na tabeli Premijer lige sa 9 bodova posle odigrana tri meča u Premijer ligi dok je Liverpul na 5. mestu sa istim brojem bodova ali jednom utakmicom više od Aston Ville.

Aston Villa u sledećem kolu gostuje ekipi Lester Sitija dok će Liverpul biti gost ekipi Evertona.