Gradonačelnik Novog Pazara Nihat Biševac povodom meseca Ramazana uputio je čestitku svojim sugrađanima i svim muslimanima.
„Svim vernicima muslimanima, želim mubarek predstojeći mesec Ramazan, sa iskrenom željom da u mesecu posta, oprosta, milosti, olakšamo jedni drugima, i budemo podrška svojim porodicama, prijateljima i komšijama. Neka nam Milostivi ukabuli post, oprosti grehe i očisti srca. Ramazan Šerif Mubarek Olsun.“,rekao je Biševac u čestitki.
Povezane vesti:
- Dudić u bajramskoj poruci: Vera mora biti izvor smiraja, a ne podela
- Više od hrane: Ramazanska pitica miriše Novim Pazarom (VIDEO)
- Muftija sandžački Muhamed Demirović: Neka svaki dan našeg života bude istinski Bajram
- Biševac osudio incident nakon kik-boks meča: Naneta je velika šteta Novom Pazaru
- Gradonačelnik Nihat Biševac obišao deponiju Golo Brdo i razgovarao sa meštanima koji je blokiraju
- Reis-ul-ulema Senad ef. Halitović: „Ramazan dočekajmo kao najdražeg gosta“