Predsednik Izvršnog odbora Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević izjavio je danas da će koalicija „Ujedinjeni za pobedu Srbije – Marinika Tepić“ imati kontrolore na svih 8.900 biračkih mesta u Srbiji.
Milivojević je agenciji Beta kazao da će se posebna pažnja posvetiti kontroli na biračkim mestima na teritoriji Novog Pazara, Sjenice, Tutina, Priboja i Prijepolja, kao i u opštinama s većinskim madjarskim stanovništvom.
Dodao je da će 3. aprila glasanje za birače s Kosova i Metohije biti organizovano u opštinama Raška, Vranje, Kuršumlija i Medveđa i naglasio da će opozicija imati kontrolore i na tim biračkim mestima.
Milivojević je rekao da za sada ne postoji saradnja s drugim opozicionim koalicijama i strankama oko organizovanja kontrolora na biračkim mestima, ali da očekuje da će uskoro na tom planu biti uspostavljena saradnja s koalicijom „Moramo“.
Autor
Povezane vesti:
- DS u Novom Pazaru: „Državni univerzitet je na udaru antidržavnog režima“
- Uskoro formiranje odbora Demokratske stranke u Novom Pazaru (VIDEO)
- DA LI ĆE LOKALNE PARTIJE IZ NOVOG PAZARA I NJIHOVI PREDSTAVNICI UČESTVOVATI NA SKUPU 12.…
- Opštinski odbor Tutin pružio podršku Selmi Kučević
- Vučić: Ekstremisti koriste studente u blokadi, uhapšena četiri lica u Novom Pazaru
- Zašto je Hamza iz Novog Pazara postao meta režima? (VIDEO)